אשכולות | החברה לזכויות מבצעים

חברי א.מ.י יקרים,
כמה מילים על "אשכולות" השומרת על זכויות המבצעים של כולנו. תפקידה של אשכולות לייצג את כל בעלי זכויות – המבצעים בישראל, בניהול משא ומתן על גובה התמלוגים – עבור כל הביצועים המשודרים, לגבות אותם מכל גוף שמעוניין לשדר/להשמיע/ולהציג את ביצועיהם ולחלק אותם לכל האמנים הזכאים.

כיצד היא פועלת?
על-ידי חתימה על "כתב העברת זכויות" מעביר השחקן את זכויות המבצעים שלו ל"אשכולות" ובכך מעניק לה כוח במקרה של תביעות שהיא תובעת בבית המשפט. בנוסף, במקרה שהמפיק ידרוש מן האמן להעביר אליו את זכויותיו, יוכל האמן לסרב ולומר, שהזכויות הועברו כבר ל-"אשכולות". אשכולות חותמת על הסכמים עם גופי השידור השונים בהם היא מאשרת את השימוש בביצועים תמורת סכום כולל שנתי שיחולק בין כל האמנים שנעשה שימוש בביצועיהם.
עליכם לערוך מעקב אחר התמלוגים שלכם!
וודאו שאתם מקבלים כל שנה "דו"ח רשימת שידור" המפרט את כל ביצועיכם ששודרו עם ציון תאריך, שם התוכנית, הגוף המשדר וזמן הביצוע. קרוב לוודאי שאשכולות תתחיל השנה לשלוח אליכם את ה-"דו"ח רשימת שידור" ב-EMAIL. וודאו שפרטי הדו"ח שתקבלו תואמים את הידוע לכם, ואם נראה לכם שנפלה טעות פנו לאשכולות.
אל תעבירו את זכויות המבצעים שלכם למפיקים!
זכויות המבצעים שייכות לשחקן על-פי חוק. חברות הפקה רבות מנסות להחתים את השחקנים בחוזה האישי על העברת זכויותיהם למפיק. שימו לב, במקרה כזה עלול המפיק לקבל את התמלוגים שלכם במקומכם!

 

דרכי התקשרות – "אשכולות":
אשכולות | החברה לזכויות מבצעים של אמני ישראל בע"מ
כתובת: הרוקמים 25, חולון
טלפון: 03-5253737
פקס: 03-5285169

אשכולות | החברה לזכויות מבצעים

תפקידה של אשכולות לייצג את כל בעלי זכויות – המבצעים בישראל, בניהול משא ומתן על גובה התמלוגים – עבור כל הביצועים המשודרים, לגבות אותם מכל גוף שמעוניין לשדר/להשמיע/ולהציג את ביצועיהם ולחלק אותם לכל האמנים הזכאים.

כיצד היא פועלת?
על-ידי חתימה על "כתב העברת זכויות" מעביר השחקן את זכויות המבצעים שלו ל"אשכולות" ובכך מעניק לה כוח במקרה של תביעות שהיא תובעת בבית המשפט. בנוסף, במקרה שהמפיק ידרוש מן האמן להעביר אליו את זכויותיו, יוכל האמן לסרב ולומר שהזכויות הועברו כבר ל-"אשכולות". אשכולות חותמת על הסכמים עם גופי השידור השונים בהם היא מאשרת את השימוש בביצועים תמורת סכום כולל שנתי שיחולק בין כל האמנים שנעשה שימוש בביצועיהם.

צרו קשר
אשכולות | החברה לזכויות מבצעים של אמני ישראל בע"מ
אבן גבירול 30, תל-אביב 64078
טל. 03-5253737 פקס. 03-5285169
Email: eshkolot@eshkolot.co.il
בקרו באתר "אשכולות"
Web: http://www.eshkolot.co.il

לוגו אשכולות

לקבלת תמלוגים אנו ממליצים להיכנס לאתר אשכולות למידע והצטרפות

אנחנו כאן עבורכם

Keren Eshkolot Logo

קרן אשכולות לעזרה הדדית הינה יוזמה של אשכולות וזאת מתוך מטרה לסייע כלכלית, במידת האפשר, לאמנים מבצעים בישראל הזקוקים

דילוג לתוכן