תעריפון

תעריפון רקדנים

הבהרה לתעריפון 2022-2023
בפגישה שהתקיימה עם עמותת הכוריאוגרפים ביום 30/03/22 במשרדי א.מ.י, בעניין תעריפון א.מ.י החדש המומלץ לרקדן/ית בישראל 2022-23, הנהלת א.מ.י קיבלה את בקשת העמותה שהתקופה הנוכחית ועד ה-31/12/2022 תהווה כתקופת מעבר לתעריפון החדש שיכנס לתוקפו החל מיום 01/01/2023, הואיל והתקציבים השנתיים של הכוריאוגרפים בעמותה והפעילות שלהם תוקצבה על פי תעריפים מן התעריפון ישן. עד אז נודה על גילוי התחשבות והתפשרות מצד הרקדנים/יות בתקופת המעבר. בהמשך יוקם צוות פעולה משותף של העמותה ואמ"י  לצורך הרחבת, שיפור ופירוט התעריפון הנוכחי. 

אשכולות | החברה לזכויות מבצעים

תפקידה של אשכולות לייצג את כל בעלי זכויות – המבצעים בישראל, בניהול משא ומתן על גובה התמלוגים – עבור כל הביצועים המשודרים, לגבות אותם מכל גוף שמעוניין לשדר/להשמיע/ולהציג את ביצועיהם ולחלק אותם לכל האמנים הזכאים.

כיצד היא פועלת?
על-ידי חתימה על "כתב העברת זכויות" מעביר השחקן את זכויות המבצעים שלו ל"אשכולות" ובכך מעניק לה כוח במקרה של תביעות שהיא תובעת בבית המשפט. בנוסף, במקרה שהמפיק ידרוש מן האמן להעביר אליו את זכויותיו, יוכל האמן לסרב ולומר שהזכויות הועברו כבר ל-"אשכולות". אשכולות חותמת על הסכמים עם גופי השידור השונים בהם היא מאשרת את השימוש בביצועים תמורת סכום כולל שנתי שיחולק בין כל האמנים שנעשה שימוש בביצועיהם.

צרו קשר
אשכולות | החברה לזכויות מבצעים של אמני ישראל בע"מ
אבן גבירול 30, תל-אביב 64078
טל. 03-5253737 פקס. 03-5285169
Email: eshkolot@eshkolot.co.il
בקרו באתר "אשכולות"
Web: http://www.eshkolot.co.il

לוגו אשכולות

לקבלת תמלוגים אנו ממליצים להיכנס לאתר אשכולות למידע והצטרפות

אנחנו כאן עבורכם

Keren Eshkolot Logo

קרן אשכולות לעזרה הדדית הינה יוזמה של אשכולות וזאת מתוך מטרה לסייע כלכלית, במידת האפשר, לאמנים מבצעים בישראל הזקוקים

דילוג לתוכן