כניסת אמנים

כניסת אמנים – נעם סמל

ספרו של נעם סמל "כניסת אמנים"- ספר שהוא פיסת "ישראליאנה" עם סיפורים כמו איך ג'יין פונדה שברה רגל בביקור בכותל, על הריאיון בסאונה עם נינה סימון שכמעט התפוצץ, על מכונית המרצדס שעמד לרכוש מרינגו סטאר, על המתיחות בינו לבין עודד קוטלר על רקע הניהול של תיאטרון חיפה, העריקה של עמרי ניצן, בן טיפוחיו, לתיאטרון המתחרה, איך ערב אימפרוביזורי של קידום הספר של גילה אלמגור הפך להצגה מצליחה, על הטיפ שקיבל מביבי ועל הנזיפה בנשיא דאז עזר וייצמן שכמעט ביטל יום לפני , את אירוע היובל לקאמרי שנערך בבית הנשיא עם כאלפיים איש חלקם אורחים שהוטסו מחו"ל.

הספר משוטט בין בתחנות תרבות חשובות של עולם התיאטרון, המוזיקה, הספרות, הפוליטיקה ועולם התרבות הבינלאומי משנות ה-60 ואילך. ומספק הצצה נדירה על המון דמויות מוכרות, רגעי מפתח בתרבות הישראלית ובמקביל תופס את רוח הזמן והשינויים שחלו בעולמות התרבות והבידור. הוא גם חושף את האני מאמין של סמל והניסיון מצד אחד להכיל את טעמם של הצופים ומצד שני לאתגר ולפתות אותם לנסות דברים חדשים.

לחברי א.מ.י. –  30 ₪ לקבלת מידע,  נא לפנות יואל ליבה – 052-5557322  בא.מ.י.

לינק לספר

אשכולות | החברה לזכויות מבצעים

תפקידה של אשכולות לייצג את כל בעלי זכויות – המבצעים בישראל, בניהול משא ומתן על גובה התמלוגים – עבור כל הביצועים המשודרים, לגבות אותם מכל גוף שמעוניין לשדר/להשמיע/ולהציג את ביצועיהם ולחלק אותם לכל האמנים הזכאים.

כיצד היא פועלת?
על-ידי חתימה על "כתב העברת זכויות" מעביר השחקן את זכויות המבצעים שלו ל"אשכולות" ובכך מעניק לה כוח במקרה של תביעות שהיא תובעת בבית המשפט. בנוסף, במקרה שהמפיק ידרוש מן האמן להעביר אליו את זכויותיו, יוכל האמן לסרב ולומר שהזכויות הועברו כבר ל-"אשכולות". אשכולות חותמת על הסכמים עם גופי השידור השונים בהם היא מאשרת את השימוש בביצועים תמורת סכום כולל שנתי שיחולק בין כל האמנים שנעשה שימוש בביצועיהם.

צרו קשר
אשכולות | החברה לזכויות מבצעים של אמני ישראל בע"מ
אבן גבירול 30, תל-אביב 64078
טל. 03-5253737 פקס. 03-5285169
Email: eshkolot@eshkolot.co.il
בקרו באתר "אשכולות"
Web: http://www.eshkolot.co.il

לוגו אשכולות

לקבלת תמלוגים אנו ממליצים להיכנס לאתר אשכולות למידע והצטרפות

אנחנו כאן עבורכם

Keren Eshkolot Logo

קרן אשכולות לעזרה הדדית הינה יוזמה של אשכולות וזאת מתוך מטרה לסייע כלכלית, במידת האפשר, לאמנים מבצעים בישראל הזקוקים

דילוג לתוכן